QR Code Fields (1.1.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
