QR Code Fields (1.1.1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Send email
ja: メール送信

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Text
ja: テキスト

en: Email
ja: メール

en: Email Message
ja: メールメッセージ

en: Url
ja: URL

en: Location
ja: 場所

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Note
ja: 注意

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Birthday
ja: 誕生日

en: Hidden
ja: 非表示

en: Default address
ja: デフォルト住所

en: Organization
ja: 会社

en: Image height
ja: 画像の高さ

en: Image width
ja: 画像の幅

en: Default location
ja: デフォルトの位置

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
