QR Code Fields (1.1.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Location
km: ទីតាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
