QR Code Fields (1.1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Note
lv: Piezīme

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Hidden
lv: Slēpts

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
