QR Code Fields (1.1.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
