QR Code Fields (1.1.0) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Email Message
nl: E-mailbericht

en: Url
nl: URL

en: Location
nl: Locatie

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Note
nl: Notitie

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Encryption
nl: Encryptie

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Default address
nl: Standaard adres

en: Organization
nl: Organisatie

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Job title
nl: Vacaturetitel

en: Default location
nl: Standaard locatie

en: Default description
nl: Standaardomschrijving

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: Default email
nl: Standaard e-mailadres

en: Event location
nl: Evenementlocatie

en: Default url
nl: Standaard-URL
