QR Code Fields (1.1.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Email
sk: E-mail

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Note
sk: Poznámka

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Hidden
sk: Skryté

en: Organization
sk: Firma

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
