QR Code Fields (1.1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Hidden
sr: Сакривено
