QR Code Fields (1.1.1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Email
sv: E-post

en: Url
sv: URL

en: Location
sv: Plats

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Hidden
sv: Dold

en: Default address
sv: Standardadress

en: Organization
sv: Organisation

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.

en: Event title
sv: Titel för händelse
