QR Code Fields (1.1.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Send email
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Text
ta: உரை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Url
ta: முகவரி

en: Location
ta: இடம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Hidden
ta: மறைந்தது
