QR Code Fields (1.1.1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Text
tr: Metin

en: Email
tr: E-posta

en: Location
tr: Konum

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Hidden
tr: Gizli

en: Default address
tr: Varsayılan adres

en: Default text
tr: Öntanımlı metin

en: Display text
tr: Metin göster

en: Default location
tr: Varsaylın lokasyon

en: This field supports tokens.
tr: Bu alan değişkenleri (tokens) destekler.
