QR Code Fields (2.1.1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Send email
da: Send e-mail

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Url
da: URL

en: Location
da: Lokation

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Note
da: Bemærk

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: Hidden
da: Skjult

en: Organization
da: Organisation

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.

en: Event location
da: Sted for begivenhed
