QR Code Fields (2.1.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Location
hr: Lokacija

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Hidden
hr: Skriveno
