QR Code Fields (2.1.2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Url
bg: URL

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Note
bg: Бележка

en: Hidden
bg: Скрит
