QR Code Fields (2.1.2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Location
gl: Localización

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Hidden
gl: Oculto

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
