QR Code Fields (2.1.2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Birthday
ps: کليزه

en: Hidden
ps: پټ
