QR Code Fields (2.1.2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Email
ro: email

en: Url
ro: URL

en: Location
ro: Locația

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: Hidden
ro: Ascuns

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.

en: Calendar event
ro: Eveniment din calendar
