QR Code Fields (2.1.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Text
sl: Besedilo

en: Location
sl: Mesto

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Hidden
sl: Skrito
