QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: ID
is: Kenni

en: Save Settings
is: Vista stillingar
