QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija
