QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: ID
ps: پېژند
