QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Operation
ru: Действие

en: Confirm delete
ru: Подтверждение удаления

en: Right Top
ru: Справа Вверху

en: Left Top
ru: Слева Вверху

en: Right Bottom
ru: Справа Внизу

en: Left Bottom
ru: Слева Внизу

en: Right Center
ru: Справа по центру

en: Left Center
ru: Слева по центру
