QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Operation
sv: Funktion

en: Confirm delete
sv: Bekräfta radering
