QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ
