QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: ID
ar: المعرف ID

en: Operation
ar: عملية

en: Confirm delete
ar: تأكيد الحذف
