QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Operation
ca: Operació

en: Confirm delete
ca: Confirma l'esborrat
