QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Operation
cs: Operace
