QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Operation
el: Λειτουργία
