QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Administration
es: Administración

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Page URL
es: URL de página

en: Operation
es: Operación

en: Confirm delete
es: Confirmar la eliminación

en: Identifiers
es: Identificadores
