QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Operation
gl: Operación
