QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: ID
hu: Azonosító

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Operation
hu: Művelet

en: Confirm delete
hu: Törlés jóváhagyása

en: Icon Position
hu: Ikon helyzete
