QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Administration
id: Administrasi

en: None
id: Tiada

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Operation
id: Operasi

en: Confirm delete
id: Konfirmasikan penghapusan
