QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Operation
ja: 操作

en: Confirm delete
ja: 確認して削除

en: Identifiers
ja: 識別名
