QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Operation
kk: Операция
