QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
