QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Operation
ku: کردار
