QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
