QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Operation
sk: Operácia
