QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
