QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: ID
vi: Mã

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Operation
vi: Thao tác

en: Confirm delete
vi: Xác nhận xóa

en: Update Settings
vi: Thiết lập cập nhật
