QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Text
mr: अक्षर

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
