QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
