QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor
