QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
