QR code field (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Text
es: Texto

en: Custom
es: Personalizado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Image height
es: Altura de la imagen

en: Image width
es: Anchura de imagen

en: Default text
es: Texto por defecto

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.
