QR code field (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
