QR code field (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Text
ne: अक्षर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
