QR code field (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
