QR code field (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Text
is: Texti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
