QR code field (1.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ
